Popüler Oyunlar

GörselOyun AdıOyun Hakkında
Domuzcuk OyunKız arkadaşı kaçırılan Küçük Domuzcuk kız arkadaşının peşine düşer. Ona yardım etmelisiniz!
Fitz OyunAynı şekilleri yanyana getir, paunları topla.
Zor Solitaire OyunBilindik solitaire ile aynıdır. "As" dan başlayıp sonuna kadar dizmeniz gerekli.
Beyaz Tavşanı Kurtar OyunAnnika' nın beyaz küçük tavşanı, siyah kartal tarafından kaçırıldı. Onu kurtarmak senin görevin. Haydi başla.
Eski Sevgiliden İntikam OyunEski sevgilinden intikam almanın tam zamanı! Bu oyun terapiden daha ucuz ve daha komik.
Matematik Testi OyunSorulan matematik sorularına doğru ve en hızlı cevabı verin oyunu kazanın. Matematik Testi oyunu.
Sessiz Harekat OyunGizli bir görev aldın. Amacın düşmanlara gözükmeden onları sessizce yok etmek. Eğer gözükürsen hızla sana saldıracaklar, dikkatli ol. Sessiz saldırı oyununda acele etmemek çok önemli...
Sevimli Kayakçılar OyunOyuna başlarken en sevdiğimiz tatlı hayvanı seçiyoruz ve daha sonra karların üzerinde arkadaşımızla birlikte kıyasıya bir yarışa başlıyoruz
Seksi Hemşire OyunHemşireyi daha çekici ve sexy hale getirmek için en güzel kıyafetleri ve aksesuarları kullanarak giydirmeye çalışın.
Cezalı OyunYaramazlıkta iyisiniz. Ama sizinkiler bu durumdan pek memnun değil. Peki ne yapıyorlar? Size ceza veriyorlar. Ama hiçbir parmaklık sizi tutamaz. Kaçın ve tekrar yaramazlık yapmaya başlayın. Hiçbirşey imkansız değildir, çünkü siz cezalısınız!
Kızı Gıdıklayın OyunGıdıklamayı sever misiniz? Oyun yüklenince 'mouse' ile kontrol edilen tüy ile kızı gıdıklıyacaksınız. Kızın herhangi bir yerine fareyi götürün ve sol tuşa basın. Basılı tutmaya devam edersiniz elinizdeki tüyü sallamış olursunuz. Kız huylanır ve gıdıklanmış olur.
Kelime Strip OyunKelimelerinle kızları soyunmaya ikna et.
Social Empires Oyunİmparatorluğunuzu tehdit eden düşmanlara karşı savunmanızı yapamaya çalışacağınız Social Empires oyunu. Askerleriniz şavaşa başlamak için hazı bekliyor. Düşmalara meydan okuyarak zafer kazanmanın tam zamanı.
2 Dünya Savaşı OyunAlman veya İngiliz ordusu seçerek Avrupanın siperlerini ele geçirebileceğiniz Dünya Savaşlarıı strateji oyunu.
Issız Ada OyunBu ıssız adada yaşayabilmek tamamen senin elinde. Adaya saldıracak korsanlardan korunabilmek için ağaç, kule vs. dikmen gerekiyor. Issız Ada oyunu.