Popüler Oyunlar

GörselOyun AdıOyun Hakkında
Domuzcuk OyunKız arkadaşı kaçırılan Küçük Domuzcuk kız arkadaşının peşine düşer. Ona yardım etmelisiniz!
2 Dünya Savaşı OyunAlman veya İngiliz ordusu seçerek Avrupanın siperlerini ele geçirebileceğiniz Dünya Savaşlarıı strateji oyunu.
Cezalı OyunYaramazlıkta iyisiniz. Ama sizinkiler bu durumdan pek memnun değil. Peki ne yapıyorlar? Size ceza veriyorlar. Ama hiçbir parmaklık sizi tutamaz. Kaçın ve tekrar yaramazlık yapmaya başlayın. Hiçbirşey imkansız değildir, çünkü siz cezalısınız!
Social Empires Oyunİmparatorluğunuzu tehdit eden düşmanlara karşı savunmanızı yapamaya çalışacağınız Social Empires oyunu. Askerleriniz şavaşa başlamak için hazı bekliyor. Düşmalara meydan okuyarak zafer kazanmanın tam zamanı.
Issız Ada OyunBu ıssız adada yaşayabilmek tamamen senin elinde. Adaya saldıracak korsanlardan korunabilmek için ağaç, kule vs. dikmen gerekiyor. Issız Ada oyunu.
Tek Kişilik İskambil Oyunu OyunKlasik iskambil oyunu Tek Kişilik İskambil Oyunu oyunu.
Çarkıfelek Oyunİngilizcene güveniyorsan eğlenceli bir çarkıfelek oyunu!
Eski Sevgiliden İntikam OyunEski sevgilinden intikam almanın tam zamanı! Bu oyun terapiden daha ucuz ve daha komik.
Fitz OyunAynı şekilleri yanyana getir, paunları topla.
Kızı Gıdıklayın OyunGıdıklamayı sever misiniz? Oyun yüklenince 'mouse' ile kontrol edilen tüy ile kızı gıdıklıyacaksınız. Kızın herhangi bir yerine fareyi götürün ve sol tuşa basın. Basılı tutmaya devam edersiniz elinizdeki tüyü sallamış olursunuz. Kız huylanır ve gıdıklanmış olur.
Seksi Poker OyunBilindik güzel bir poker oyunu. Risk edin ve kazanın! Bol şans!
Seksi Hemşire OyunHemşireyi daha çekici ve sexy hale getirmek için en güzel kıyafetleri ve aksesuarları kullanarak giydirmeye çalışın.
Zor Solitaire OyunBilindik solitaire ile aynıdır. "As" dan başlayıp sonuna kadar dizmeniz gerekli.
İngilizce Cümle Oluşturma Oyunİngilizce kelime hazinemizi ve dil bilgimizi geliştirmek için sizlere sunduğumuz güzel bir oyun. Oyunda harfleri kullanarak anlamlı cümleler oluşturmanız gerekiyor.
Sihirli Parmaklar OyunMasaj yapmak hiç de göründüğü kadar kolay bir iş değil. Öncelikle sabır ve soğukkanlılığa ihtiyacın olacak. Bu eğlenceli oyunda masajın püf noktalarından birkaçını öğrenebilirsin!